Android Oreo
۱۳۹۷-۰۵-۳۱
Yoast SEO Premium Download
۱۳۹۷-۰۹-۰۴
افزونه Yoast SEO Premium

به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس سایت پشتیبانی افزونه Yoast SEO Premium را با تخفیفی بینظیر به مدت محدود برای عزیزان قرار دادیم.یکی از بهترین و ساده ترین راهکارهای افزایش بازدیدکنندگان یک سایت، بهینه سازی سئوی سایت و افزایش رنک (امتیاز) سایت در گوگل است.متخصصان سئو راهکارهای متعددی را برای بهینه سازی سئوی سایت شما انجام می دهند، انجام این کار توسط این متخصصان نیازمند صرف هزینه های بسیار زیاد است در صورتی که شما با داشتن یک سایت وردپرسی و افزونه Yoast SEO Premium به راحتی می توانید سئوی سایت خود را افزایش دهید و بهترین جایگاه گوگل در صفحه اول را به خود اختصاص دهید.و این کار را افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم به راحتی برای شما انجام می دهد.

یکی از سوالاتی که شاید برای شما پیش بیاید این است: چرا بایدافزونه Yoast SEO Premiumرا خریداری کنم وقتی نسخه رایگان Yoast SEO بسیار عالی است.خب،اجازه بدهید توضیح بدهم که مهمترین ویژگی هایی که افزونه Yoast SEO Premium دارد و شما دریافت خواهید کرد چیست .

استفاده از چندین کلمه کلیدی در هر مطلب

قابلیت قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای هر مطلب که این موضوع باعث میگردد بتوانید از کلمات کلیدی بیشتری برای شناساندن بهتر در موتورهای جستجو استفاده کنید.

تشخیص زمینه پیشرفته: فرم واژگان

زمینه یکی از داغترین موضوعات در SEO است. موتورهای جستجو هر روز  دقیق تر می شوند، آنها از زمینه ای استفاده می کنند که در آن یک کلمه کلیدی به نظر رسد که متن مورد نظر را تعیین می کند. مترادف ها و اصطلاحات مربوطه از این رو مهم تر از همیشه به نظر می رسند.Yoast SEO Premium اکنون به شما اجازه می دهد متن خود را برای این مترادف ها بهینه سازی کنید. در کنار آن هر فرمتی از کلمه کلیدی که در متن شما استفاده می شود را تشخیص می دهد.

مدیریت ریدایرکت

هنگامی که شما سایت خود را ایجاد می کنید، شاید مواردی پیش بیاید که مجبور شوید صفحات را حذف کنید،صفحات را جابجا کنید، یا آدرس صفحه را تغییر دهید. همه این تغییرات زمانی که شما به درستی URL های قدیمی را هدایت نکنید می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی گردد.اینجاست که مدیریت ریدایرکت به کمک شما میاید.

حذف تبلیغات

لینک های داخلی

اگر می خواهید رتبه بندی کنید، باید یک محتوا با کیفیت بالا ایجاد کنید. محتوای مرتبط و آموزنده در مورد کلمات کلیدی که میخواهید استفاده کنید.چطور این محتوا را ساختید؟ چگونه به گوگل نشان می دهی که پست ها مرتبط هستند.این زمانی است که ابزار پیوند داخلی به شما کمک می کند.این نشان می دهد که کدام پست ها مربوط به کدام کار شما هستند، بنابراین بسیار آسان است که به پست های مرتبط پیوند دهید.

پیش نمایش های اجتماعی

هنگامی که پست خود را در فیس بوک به اشتراک می گذارید و تصویری اشتباه ظاهر می شودآیا شما را آزار نمی دهد ؟باافزونه Yoast SEO Premiumشما می توانید بررسی کنید که پست شما در فیس بوک یا توییتر چگونه به نظر می رسد، حتی بدون رفتن به این کانال ها.در حالی که بر روی پست خود کار می کنید، می توانید به جعبه یاب Yoast SEO بروید، تصویری را که می خواهید نشان دهید، آپلود کنید و مطمئن شوید که این کار درست انجام می شود.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت